Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

122222

Pirms sākt izgatavot iepakojuma materiālus dažādiem kravu veidiem SIA “Jumeik” inženieri obligāti saskaņā ar kārtību izvedos topošo izstrādājumu rasējumus. Darbs pie iepakojuma ražošanas tiek sākts tikai pēc visu rasējumu saskaņošanas ar klientu.

Topošā iepakojuma projekta izstrāde tiek veidota uz parametru bāzes, shēmām vai preces, kam tas paredzēts, maketiem. Meistari strādā ar dažāda formāta rasējumiem. Ja vēlas, SIA “Jumeik” klienti var pasūtīt topošo iepakojumu 3-D modeļu izstrādi. Īpaši aktuāli izveidot 3-D modeļus ir gadījumos, kad jārealizē īpaši sarežģīti pasūtījumi, jo modeļa apjoms ļauj noteikt visas nianses un saskaņot detaļas.

Daudzu gadu pieredze iepakojuma izstrādē dažāda veida produktu transportēšanai ļauj mums garantēt augstas kvalitātes iepakojuma izgatavošanu, kā arī tā izturību un vizuālo izskatu. SIA “Jumeik” speciālisti tāpat strādā pie koncepcijas drošai un maksimāli uzticamai preces nostiprināšanai iepakojuma iekšpusē, kam pateicoties mūsu klienti var būt pārliecināti par pārvadāšanas laikā kastē esošā satura saglabāšanu.

SIA “Jumeik” meistari izgatavo kvalitatīvu iepakojumu no koka pēc jebkuras klienta sniegtās informācijas: