Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

Droša kravas aizsardzība pateicoties koka iepakojumam


Droša kravas aizsardzība pateicoties koka iepakojumam

Jebkura uzņēmuma, kas saistīts ar preču pārvadāšanu, veiksme ir atkarīga no rūpīgas preču pārvadāšanas. Tikai ja klients saņemt kvalitatīvu produkciju bez vismazākajiem defektiem, tas ļauj biznesa īpašniekam nopelnīt maksimālu peļņu.  Galvenais nosacījums, lai saglabātu preci uzglabāšanas un pārvadāšanas procesā, ir pareizs un drošs iepakojums, kam ir ne tikai rūpīgi jāaizsargā kravu no bojājumiem, bet arī glīti, reprezentabli jāizskatās.

Koka iepakojums –  augstākās kvalitātes iepakojuma veids, kas tiek izmantots jebkura veida kravu izvietošanai. Koksne ir izturīga pret nelabvēlīgiem vides faktoriem un vislabāk aizsargā produktu no fiziskiem bojājumiem. Kastes, kas izgatavotas no kvalitatīva koksnes materiāla, droši aizsargā tās saturu no nodarītajiem bojājumiem, kā arī padara transportēšanas un iekraušanas – izkraušanas procesu maksimāli ērtu. Koka kastes ir ideālas, lai tās izmantotu kā noliktavas iepakojumu dažāda satura uzglabāšanai, kā arī tām piemīt kārtīgs, estētisks ārējais izskats.

No kā tiek izgatavots koka iepakojums?

Kā pamata izejviela koka iepakojuma ražošanā tiek izmantotas jebkura veida koksnes, kā piemēram:

  • taras vai ēvelētie dēļi;
  • saplāksnis;
  • brusas;
  • OSB plāksnes vai MFP;

Materiāla izvēlē iepakojuma izgatavošanai vistiešākajā veidā ir atkarīga no produkcijas svara un apjoma, kas tajā tiks uzglabāta vai transportēta. Vieglu materiālu uzglabāšanai tiek izmantotas saplākšņa kastes, bet lai izvietotu smagākus un apjomīgākus priekšmetus, nav iespējams iztikt bez koka iepakojuma, kas izgatavots no OSB plāksnēm vai MFP. Diezgan bieži tiek izmantotas kombinētās kastes, kuru pamats ir izgatavots no dēļiem, bet malas un vāks no MFP, OSB saplākšņa vai kartona.

Lai nodrošinātu koka iepakojuma lielāku izturību pret nokrišņiem, to iespējams apšūt ar pergamīnu. Kastes, kurās tiek transportēti un uzglabāti trausli materiāli, papildus tiek nostiprinātas ar putu slāni vai ieberot amortizācijas materiālu. Tādu iepakojumu var izmantot, lai transportētu dārgu tehniku vai pat mākslas priekšmetus.

Priekšrocības preču uzglabāšanai un transportēšanai koka iepakojumā

Koka iepakojuma izmantošana sniedz nenoliedzamas ērtības, tajā skaitā:

  • iespēja ievietot koka iepakojumā jebkuru saturu ar atšķirīgu svaru un apjomu.
  • maksimāli kompakts kravas izvietojums noliktavās vai transportā, jo kastes ir kvadrāta formātā;
  • ātrs koka iepakojuma izgatavošanas process;
  • iespējama individuāla kastes izgatavošana ar nodalījumiem, stiprinājumiem un iepriekš noteiktu stiprības līmeni;
  • pieejama iepakojuma cena;
  • ērts iepakošanas, izpakošanas process, iekraušanas – izkraušanas darbs, gan strādājot ar rokām, gan mehānismiem.

Koka iepakojums no SIA “Jumeik”

Uzņēmums SIA “Jumeik” nodarbojas ar koka iepakojuma izgatavošanu. Mēs izgatavojam koka kastes tikai no ekoloģiski tīriem materiāliem. Īpašumā esošā ražošanas bāze un progresīvs aprīkojums ļauj mums izgatavot koka iepakojumu, kas pilnībā atbilst visām noteiktajām starptautiskā standarta ISPM 15 prasībām un lieliski ir piemērotas dzelzceļa, autotransporta un aviopārvadājumiem. Tāpat mēs izgatavojam uzlīmes iepakojuma kastēm un uzliekam starptautiskos kravu apzīmējumus, kas nepieciešami starptautiskajā tirdzniecībā.

Mūsu speciālisti sniedz palīdzību, lai izvēlētos vajadzīgo koka iepakojuma veidu konkrētu preču transportēšanai, ņemot vērā tās īpašības. Mēs tāpat izstrādājam nestandarta formas iepakojumu, kas nepieciešams, lai pārvadātu negabarīta produktus, kā arī produktus ar augstu smaguma centru. Tādam iepakojumam obligāti ir paredzēti stiprinājumi, lai fiksētu iekšā esošo saturu.

Lai pasūtītu drošu koka iepakojumu jebkura veida kravas iesaiņošanai, vienkārši aizpildiet pirkuma formu vai vienkārši piezvaniet pa norādītajiem telefona numuriem. Mūsu menedžeri atradīs jūsu precēm visizdevīgāko iepakojuma veidu, veiks aprēķinu tā izmaksām un palīdzēs noformēt pasūtījumu.

View the embedded image gallery online at:
http://jumeik.lv/lv/2017-04-04-15-11-16#sigFreeId867488ebe1