Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

SIA “Jumeik” saplākšņa iepakojums


Pareiza glabāšana un droša preču piegāde līdz gala patērētājam  ir  viens no svarīgākajiem uzdevumiem jebkurā biznesā, kas saistīts ar pārdošanu. Nepareizi izvēlēts iepakojums var radīt kaitējumu vērtīgai kravai un atņemt tai sākotnēji vērtīgās īpašības. Tas noved pie tā, ka kravas realizācija kļūst neiespējama, bet uzņēmumam tas nes lielus finansiālus zaudējumus. Tieši šo iemeslu dēļ pret kravas iepakojuma materiāliem ir jāizturas ļoti nopietni.

Šodien īpaši populārs lietošanā ir saplākšņa iepakojums, kas ir viens no demokrātiskākajiem iepakojuma variantiem ņemot vērā pieejamo cenu un pieņemamo kvalitāti. Ar saplākšņa iepakojumu domāta ir jebkura izmēra kaste, kas izgatavota no daudzslāņainām koksnes platēm. Nepastarpināti saplāksnis tiek ražots no finiera, kuru vairāki slāņi viens uz otra tiek uzklāti īpašā veidā un rūpīgi pielīmēti.

Saplākšņa iepakojuma pielietojuma sfēras

Saplākšņa kastes – universālais iepakojuma veids, kurš atšķiras ar ievērojamu viņa pielietojuma spektru dažādās sfērās. Dotā iepakojums ir plaši izplatīts dēļ sava viegluma un daudzpusības. Saplāksnis ir ar augstu noturības līmeni pret mitrumu un nerada fitosanitāros draudus. Turklāt daži i saplākšņa iepakojuma veidi satur koka karkasu, kura kvalitāte apstiprināta ar atbilstošu standartizētu dokumentāciju.

Visbiežāk saplākšņa iepakojums tiek pielietots dažāda veida iekārtu un ierīču izvietošanai un transportēšanai. Augstā kastes stiprība kopā ar mazo svaru bez pūlēm ļauj pārnēsāt šādu iepakojumu un viegli veikt iekraušanas-izkraušanas darbus. Šis faktors īpaši svarīgs gadījumos, kad iepakojuma svaram ir galveno loma, piemēram,  gaisa pārvadājumos.

Pateicoties noturības augstajam līmenim pret klimatisko apstākļu ietekmi, saplākšņa iepakojums ilgākā laika posmā tiek izmantots pastāvīgam kravas izvietojuma noliktavās. Iepakojums, kurš tiek izmantots izstrādājumu izvietošanai noliktavās, var tikt papildināts ar sadalītājiem, stiprinājumiem vai amortizējošiem materiāliem. Papildu elementi veicina vēl uzticamāku glabāšanu un drošu produkcijas pārvadāšanu. Pietiekami bieži saplākšņu kastes tiek izmantotas pastāvīgai instrumentu, rezerves daļu un mobilo iekārtu izvietošanai.

Iepakojums no saplākšņa: ieguvumi un priekšrocības

Arvien biežāk dažāda veida izstrādājuma iepakojumam tiek izmantotas kastes, kuras tiek taisītas no saplākšņiem. To sekmē virkne priekšrocību, kas piemīt šim iepakojuma veidam:

 • augstie tehniskie rādītāji, kuri ietver ūdens atgrūdošas īpašības un noturību pret mikroorganismu ietekmi;
 • noturība pret temperatūras svārstībām un klimatiskajiem apstākļiem;
 • ilgais kalpošanas laiks, pateicoties kuram, iepakojums no saplākšņa var tiks izmantots vairākas reizes;
 • reprezentabls kastes ārējais izskats;
 • augstas stiprības un iepakojuma vieglā svara kombinācija;
 • ērts process kravas iepakošanai, kā arī transportēšanai un iekraušanas-izkraušanas darbiem;
 • iespēja izjaukt kastes un samazināt laukumu, kuru tās aizņem;
 • ātrs un viegls izgatavošanas process.

Saplākšņu iepakojuma priekšrocības pret koka iepakojumu

Kastes no koka, protams, samērā bieži tiek izmantotas, pakojot dažāda svara un apjoma preces. Turklāt saplākšņa iepakojumam pret koka ir vairākas neapstrīdamas priekšrocības, proti:

 • no saplākšņa ir daudz mazāks iepakojuma svars un tilpums, pateicoties kuram būtiski samazinās transportēšanas izmaksas;
 • iespēja glabāt izjauktā veidā tukšas saplākšņu kastes, kuri arī aizņem mazāk vietas noliktavas laukumā, nekā iepakojums no koka;
 • saplākšņa iepakojumam piemīt mitruma izturība un aizsardzība no mikroorganismiem, atšķirībā no koka kastēm, kuras pakļautas doto faktoru negatīvajai ietekmei;
 • glītāks ārējais izskats nekā koka iepakojumam.

Sia “Jumeik” saplākšņa iepakojuma pasūtījums

SIA “Jumeik” speciālisti nodarbojas ar jebkura izmēra saplākšņa iepakojuma izgatavošanu, ņemot vērā kravas, kas tajā glabāsies un tiks transportēta, visas īpašības. Kastes no saplākšņiem var papildus būt aprīkots ar stiprinājumiem, rokturiem, metāla iepakojuma lenti, kā arī ar stīgām un citiem papildu elementiem. Mēs arī aprīkojam izstrādājumu ar iepakojuma furnitūru un marķējam iesaiņojumu ar transporta zīmēm saskaņā ar starptautisko standartu prasībām.

Pasūtīt saplākšņa iepakojuma izstrādājumu ir ļoti vienkārši – pietiek aizpildīt vienkāršu formu vai arī piezvanīt uz telefona numuriem, kas norādīti mājaslapā.

View the embedded image gallery online at:
http://jumeik.lv/lv/2017-03-28-15-24-08#sigFreeId2bc5fab11d