Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

SIA “Jumeik” iepakojums no OSB


Uzņēmuma kopējos panākumus ietekmē arī pareizs produkcijas iepakojums.  No izvēlētā iepakojuma uzticamības ir atkarīga preču uzglabāšanas drošība noliktavā, kā arī tās veselums transportēšanas un iekraušanas-izkraušanas darbu laikā. Tieši tāpēc veiksmīgi uzņēmumi ļoti nopietni izturas pret savas produkcijas iepakojumu.

Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iekaro iepakojums, kas izgatavota no OSB plāksnēm. Izturīgs un uzticams, šis iepakojums ir spējīgs aizsargāt saturu no jebkādiem bojājumiem. Ekoloģiski tīrs iepakojums no OSB, tas ir ideāls variants tiem, kas savu produkciju cenšas izvietot ērtā, ekoloģiski tīrā un vieglā iepakojumā.

OSB plākšņu izgatavošanas process

OSB ir dabiskas izcelsmes produkts, kas tiek ražots ar karstās preses palīdzību. Noteikta tipa koka skaidas tiek noklātas ar formaldehīna sveķiem un presētas zem augsta spiediena. Gala rezultātā izveidojas daudzslāņu plāksne, kas salīmēta ar sintētisko sveķu  palīdzību, kas sauktas arī par aptuvenajām skaidu plāksnēm.

Ar savu izturību OSB plāksnes lielā mērā pārsniedz DVP vai citus plākšņu materiālus. Augsts materiāla blīvuma līmenis tiek panākts, pateicoties koka skaidu dažādam virzienam plāksnes pamatā, kā arī ar īpašu impregnēšanu. Speciāla ražošanas tehnoloģija padara šo materiālu izturīgu pret mitrumu, kā arī pret temperatūras svārstībām un mikroorganismu ietekmi. Nepastrīdamas skaidu plākšņu priekšrocības ir salīdzinoši zema materiāla cena, augsta izturība un nenozīmīgs svars.

OSB iepakojuma izmantošanas jomas

Iepakojums, kas izgatavots no OSB plāksnēm, ir viens no ekonomiskākajiem un drošākajiem iepakojuma veidiem. Salīdzinot ar plastmasas vai kartona kastēm, šim iepakojumam piemīt daudz augstāka izturība. Atšķirība no finiera iepakojuma, kastēm, kas izgatavotas no skaidu plāksnes ir daudz augstāks mitruma izturības līmenis. Pat transportējot lielos attālumos, kastes no skaidu plāksnēm lieliski saglabā kravu sākotnējā izskatā, radot nepieciešamos nosacījumus tās pārvadāšanai.

Iepakojums no celtniecības plāksnēm ir piemērots ne tikai kravu pārvadāšanai, bet arī uzglabāšanai noliktavās. Pareizi izgatavotas kastes ir spējīgas aizsargāt saturu no mitruma un temperatūras izmaiņām, kā arī ļauj optimāli izvietot preci noliktavā.

Kastes no OSB salīdzinoši bieži tiek izmantotas, lai izvietotu rūpniecības nozaru produkciju. Vieglais iekraušanas un izkraušanas process ļauj lietot iepakojumu no OSB, lai uzglabātu un pārvadātu liela izmēra un smagus izstrādājumus. Laukums kastes iekšpusē labi ventilējas, kam pateicoties šis iepakojums ir vispiemērotākais pārtikas rūpniecības preču pārvadāšanai.

Kastes no celtniecības plātnēm ir iespējams papildināt ar skavām, fiksatoriem, tērauda tapām un citu iepakojuma furnitūru. Pateicoties kam, šī iepakojuma izmantošanas jomas būtiski tiek paplašinātas.

Priekšrocības kastēm, kas izgatavotas no OSB

OSB Iepakojuma plašajai izmantošanai mūsdienās ir vairākas priekšrocības, ko rada šī iepakojuma veids, tajā skaitā:

  • vienkāršs un nedārgs iepakojuma ražošanas process;
  • materiāla izturība pret mitrumu, fiziskiem kaitējumiem, klimatisko ietekmi, ietekmi no kaitēkļiem un sēnītes;
  • iespēja kastes marķēt vai nokrāsot tās vajadzīgajā krāsā;
  • vienkāršs preces iepakošanas process;
  • ērta preču iekraušana un izkraušana;
  • iespēja kārtīgi un kompakti izvietot kravu noliktavā;
  • estētisks kastu ārējais izskats;
  • iespēja kastes izmantot vairākas reizes.

Kā pasūtīt kastes no OSB?

SIA “Jumeik” speciālisti nodarbojas ar iepakojuma izgatavošanas no skaidu plātnes. Mēs ražojam standarta kastes, kā arī veicam individuālu pasūtījumu izstrādi kastu izgatavošanai. Iepakojums pēc pasūtījuma tiek izgatavots stingrā saskaņā ar klienta prasībām gala konstrukcijai, kā arī saskaņā ar kravas, kas tajā tiks ievietota, īpašībām.

Ja Jūs meklējat uzticamu iepakojumu kas droši pasargās jūsu kravu no jebkādām ārējām ietekmēm, kastes no OSB būs labākā izvēle. Aizpildiet vienkāršo formu mūsu mājaslapā, un mūsu menedžeri ar jums sazināsies, lai precizētu detaļas, aprēķinātu materiālu izmaksas un noformētu pasūtījumu.

View the embedded image gallery online at:
http://jumeik.lv/lv/2017-03-28-15-23-54#sigFreeId6c382b2c15