Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

SIA “Jumeik” iepakojums no MFP

18035648 10208446216182920 479204508 n

Daudzu mūsdienīgu uzņēmumu funkcionēšana ir atkarīga tieši no uzticama, pieejama un kvalitatīva iepakojuma izgatavotajai produkcijai. Transportēšanas un uzglabāšanas laikā preces pastāvīgi tiek pakļautas dažādiem riskiem. Temperatūru izmaiņas, augsts mitruma līmenis, kā arī dažādu veidu fiziskas ietekmes var novest pie tā, ka produkts var būt nederīgs, kas rezultējas ar lieliem uzņēmuma zaudējumiem.

Kokmateriāla iepakojums ir ļoti pieprasīts tajos uzņēmumos, kuros vēlas saglabāt preci sākotnējā izskatā. Turklāt pieprasījums nesamazinās, un šodien tirgū  sastopams jauns iepakojuma veids – kastes no MFP, kas mērķtiecīgi iekaro popularitāti. Atšķirībā no tā analoga – OSB plāksnes, dotais materiāls pagaidām vēl nav tik populārs. Tomēr iepakojums no MFP atšķiras ar vairākiem unikāliem parametriem, uz cita iepakojuma fona  izceļoties kā izdevīgs, kas ir saistīts ar šī progresīvā materiāla īpatnībām.

MFP ražošanas īpatnības

Daudzfunkcionālās MFP plāksnes ir kā kokskaidu plākšņu slāņi. Šādas plāksnes tiek izgatavotas no tievām, garām skaidām, kuras sastiprinās ar augstas kvalitātes saistvielām. Skaidas ieklāj, tās izmētājot kārtās, pateicoties kurām mehāniskās MFP īpašības ir vienmērīgas pa visu izstrādājuma laukumu.

Daudzfunkcionālo plākšņu izgatavošanas process ir pietiekami vienkāršs. Sākotnēji rūpīgi tiek sagatavotas izejvielas. Koka skaidas tiek sasmalcinātas, labi izžāvētas un sakārtotas. Tālāk uz koka skaidu virsmas tiek uzklāti augstas kvalitātes sveķi, kas satur melamīnu. Vienmērīga koka skaidas kārta un uz viņas uzklātā sintētiska līme rūpīgi tiek uzsildīta presēta un apgriezta.

Unikālās MFP kvalitātes īpašības – tas ir viendabīgas materiāla struktūras rezultāts. Tāda struktūra tiek panākta, pateicoties rūpīgam skaidas sadalījumam pa visu izstrādājuma laukumu.

Iepakojuma no MFP priekšrocības

Daudzfunkcionālo plākšņu unikālās īpašības iepakojumam, kas izgatavots no dotā materiāla,  piešķir  īpašas priekšrocības, starp kurām:

  • paaugstināts kastes izturības līmenis un spēja izturēt lielas slodzes, pateicoties kurai šādā iepakojumā var transportēt smagu preci, bet kastes saturs tiek droši pasargāts no bojājumiem;
  • ievērojama iepakojuma mitruma izturība, kā arī deformācijas izturība ūdens ietekmē: pēc nožūšanas, iepakojums ieņem sākotnējo izskatu;
  • augsta tvaika caurlaidības spēja, pateicoties kurai krava iekšpusē ventilējas un atrodas komfortablā mikroklimatā;
  • iepakojuma ugunsizturība, kura pat īpašos apstākļos saglabā produkciju drošībā;
  • ekoloģisks iepakojums, kas nesatur un neizdala kaitīgas vielas;
  • kastes aizsardzība no kukaiņu ietekmes un no sēnīšu rašanās;
  • iepakojuma glītais ārējais izskats un iespēja viņu papildus nokrāsot;
  • visērtākais kastes iekraušanas, izkraušanas process, kā arī ērta tā transportēšana un glabāšana noliktavās.

Kā pasūtīt kastes no MFP

Sia “Jumeik” speciālisti nodarbojas ar iepakojuma ražošanu no daudzfunkcionālām plāksnēm. Mūsu meistari izgatavo standartizētas kastes, kā arī izpilda individuālos pasūtījumus. Jebkuru iepakojumu no skaidu plāksnes var papildināt ar stiprinājumiem, fiksatoriem, furnitūru un citiem elementiem, kuri paaugstina izstrādājuma funkcionalitāti un padara šādas kastes izmantošanu maksimāli ērtu, kā arī var nokrāsot iepakojumu vajadzīgā krāsā un radīt tam prasībām piemērotas estētiskas īpašības.

Pasūtīt drošu, ērtu un skaistu iepakojumu no daudzfunkcionālām plāksnēm ir ļoti vienkārši – mūsu mājaslapā pietiek aizpildīt īso formu. Mūsu menedžeri ar jums sazināsies, lai apspriestu papildus pasūtījuma detaļas, ieteiktu vislabākos risinājumus priekš konkrētas kravas izvietošanas, kā arī aprēķinātu izstrādājumu izmaksas un noformētu pasūtījumu.

View the embedded image gallery online at:
http://jumeik.lv/lv/2017-03-28-15-23-35#sigFreeId8e6940e21d