Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

SIA “Jumeik” paletes

P1010045

Iekraušanas- izkraušanas darbu automatizācija ir ļoti posms, kas nosaka jebkura tirdzniecības uzņēmuma darbību. Manuālā preces izkraušana ne vienmēr tiek veikta pareizi. Laikā, kad darbinieki liela izmēra kastes pārvieto ar rokām, iepakojums plīst un sabojājas, kravai radot neatgriezenisku bojājumu. Tieši tādēļ katrs veiksmīgs uzņēmums izvēlas par labu mehanizētai produkcijas iekraušanai un izkraušanai.

Pareizi organizēts iekraušanas process obligāti ietver speciālu palešu izmantošanu. Koka paletēm ir īpaša konstrukcija, uz kuras var izvietot jebkurus izstrādājumus to uzglabāšanas , transportēšanas un izkraušanas laikā. Paletes ir speciāls iepakojuma veids, kas aprīkots ar līstēm, kā arī ar virsmu, kas speciāli paredzēta kravas izvietošanai un fiksācijai.

Uzņēmumos plaši ieviešot preču pārvietošanu ar pacēlājiem, noveda pie liela pieprasījuma pēc paletēm ar dažādu konfigurāciju. Šim īpašajam pamatam, kas peraedzēts uzglabāšanai, pārvadāšanai un izkraušanai, kā likums, piedāvā unificētu formu un izmēru. Paletes ir ekonomiski izdevīgas, jo aizņem maz vietas, ir vieglas ekspluatācijā un apkalpošanā. Galvenā palešu funkcija -  pārvietošanas uzglabājot un pārvietojot kravas, lai process būtu maksimāli ērts un drošs.

SIA “Jumeik” koka palešu veidi

Uzņēmums SIA “Jumeik” nodarbojas ar dažāda veida un konfigurācijas koka palešu izgatavošanu, starp kuriem galvenie ir:

 

 • 18209481 781184745389783 1664470739 o
  • Eiropaletes - konstrukcijas, kuru izmēri ir 800 mm x 1200 mm x 145 mm un standarta celtspēja 600 kg. Paletes tiek marķētas ar firmas zīmi abreviatūras veidā “EUR” un “EPAL”.
  • Somu paletes – paletes ar standarta parametriem 1000 mm x 1200 mm x 145 mm, ar celtspēju 750 kg. Uz paletēm obligāti tiek uzlikts ražotāja marķējums ar kodu un izlaišanas gadu, kā arī zīme ar apzīmējumu “FIN”.
  • Industriālās paletes -  izstrādājumi, kuru izmērs sastāda 1200 mm x 1200 mm x 1500, bet celtspēja 900 kg. Pēc ārējā izskata līdzīgas eiropaletēm, bet marķējums uz šīm konstrukcijām nav.

  Tāpat mēs nodarbojamies ar standarta un cita veida palešu izgatavošanu jebkura veida kravas izvietošanai. Koka nestandarta paletes atšķiras ar augstu izturību smagām kravām. Jāpatur prātā, ka izstrādājumi, kas izvietoti uz paletēm, nedrīkst izvirzīties ārpus paletes pamata vairāk kā 2 cm uz katru pusi.

  Diezgan bieži, lai paaugstinātu preču transportēšanas drošību, paletes tiek komplektētas ar koka bortiem.

  Mēs nodarbojamies ar komplektējamo bortu izgatavošanu  standarta paletēm ar izmēriem 1000 x 1200 un 800 x 1200. Palete kopā ar bortiem veido stingru konstrukciju, kas iespējama kā dārga iepakojuma aizstājējs.

  Kāpēc ir vērts pasūtīt SIA “Jumeik” koka paletes

  Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dažāda izmēra koka palešu izgatavošanu, kas stingri atbilst ISPM 15 standarta prasībām. Visi izstrādājumi rūpīgi iziet fitosanitāro apstrādi un tiek pakļauti attīrīšanai. Šāda parauga paletes izmanto starptautiskajos kravu pārvadājumos.

  Uzņēmuma meistari ražo paletes pēc standarta paraugiem, kā arī izgatavo paletes pēc pasūtījuma. Individuālas konstrukcijas tiek izstrādātas pēc pasūtītāja rasējumiem stingrā saskaņā ar tehnisko specifikāciju. Ja nepieciešams, mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko palešu veidu konkrētai kravai.

  Vēršoties SIA “Jumeik”, lai pasūtītu koka paletes, jūs saņemsiet:

  • uzmanīgu attieksmi pret klienta vajadzībām,  kā arī zinošu speciālistu palīdzību palešu izvēlē;
  • paletes, kas izgatavotas no augstas kvalitātes izejvielām, izmantojot progresīvu tehnoloģiju bāzi;
  • koka paletes, kas stingri atbilst starptautiskiem standartiem un sanitāri epidemioloģiskajām normām;
  • ekoloģiski drošas konstrukcijas, ko ērti izmantot, viegli remontēt un viegli utilizēt;
  • klienta prasībām pilnībā atbilstošu gala produktu, kas atbilst parametriem un kravas īpašībām.
  • pēc nepieciešamības veiktu krāsošanu un palešu marķēšanu;
  • elastīgu cenu politiku;
  • īsus izgatavošanas termiņus.

  Vēlaties izgatavot drošas koka paletes, kas izgatavotas no videi draudzīgām izejvielām saskaņā ar starptautiskiem kvalitātes standartiem? Zvaniet pa mājaslapā norādītajiem telefona numuriem, un mūsu menedžeri palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko palešu veidu, aprēķinās darba izmaksas un noformēs pasūtījumu.

View the embedded image gallery online at:
http://jumeik.lv/lv/2017-03-28-15-23-20#sigFreeId773d5a78d0