Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

Комбинированная тара Sia «Jumeik»

18217171 781775361997388 222083884 n

Katrs darbs kravu pārvadājumos ir saistīts ar veselu rindu uzdevumu veikšanu. Svarīgi ir ne tikai izvēlēties piemērotāko transporta veidu, izrēķināt optimālo maršrutu un savākt mapi ar svarīgiem dokumentiem. Jebkuram transporta veidam, vai tas ir avio pārlidojums dzelzceļa vai jūras reiss, ir nepieciešams izvēlēties maksimāli piemērotu iepakojuma veidu. Jo pirmais uzdevums, kas stāv priekšā katram biznesa īpašniekam, ir produkcijas nogāde patērētājam bez vismazākā kaitējuma vai zaudējuma.

Katram iepakojuma veidam ir savas priekšrocības un, protams, arī trūkumi. Šodien vadībā ir iepakojums, kas apvieno sevī dažādu materiālu priekšrocības un ļauj aizsargāt saturu no negatīvu faktoru kompleksa ietekmes. Kombinētais iepakojums – iepakojums, kas sastāv no stingras koka paletes un viegla kartona korpusa – viens no labākajiem iepakojuma variantiem vieglām un apjomā nelielām kravām. Tāds iepakojums ļauj ne tikai pasargāt iepakojumu no bojājumiem, bet padara arī transportēšanas procesu maksimāli ērtu, ļaujot samazināt transportēšanas izdevumus.

Kombinētā iepakojuma no koksnes un kartona īpatnības

Kombinētais iepakojums – tas ir izstrādājums, kas tiek ražots no diviem dažādiem materiāliem. SIA “Jumeik” nodarbojas ar konstrukciju izgatavošanu, kas sastāv no izturīgas koka paletes papildinātas ar kartona korpusu. Kartona sienas pie pamatnes tiek stiprinātas ar speciālu metāla skavu palīdzību. Šādas kastes ir kā viens vesels un nav izjaucamas. Iepakojuma iekšpusē ir iespējams uzstādīt papildu nodalījumus vai oderējumu, kas padara iepakojumu funkcionālāku un universālāku.

Iepakojums no koksnes un kartona ir salīdzinoši vienkārši izgatavot. Kartonam ir zema pašizmaksa, savukārt koksne nodrošina augstu konstrukcijas izturību un pieļauj mehanizētu iekraušanas-izkraušanas iepakojumu ražošanu. Atvieglotais iepakojuma korpusa variants ļauj transportēt neliela izmēra un neliela svara kravas.

Kombinētā koksnes un kartona iepakojuma priekšrocības

Kastes, kas sastāv no koka pamatnes un kartona korpusa, ietver sevī abu materiālu priekšrocības. Šāda veida iepakojums strauji iegūst popularitāti dēļ tā funkcijām:

  • maksimāli ērts kravas iepakojuma iekraušanas un izkraušanas process, jo koka standarta paletes ļauj izmantot tehniku un  mehanizēt esošās procedūras;
  • augsta līmeņa stabilitāte, kā pamatam esot kravām ar svaru;
  • iepakojuma spējai pretoties mitruma iekļūšanai, temperatūras svārstībām un vibrācijas ietekmei;
  • drošas kastes, kas nesatur un neizgaro videi kaitīgas vielas;
  • stingra izstrādājumu atbilstība pasaules kvalitātes standartiem un iespēja tos pielietot starptautiskos pārvadājumos;
  • iespēja optimizēt transporta izmaksas, pateicoties kombinētā iepakojuma vieglajam svaram;
  • kastu izmantošanas daudzveidība, lai glabātu un pārvadātu dažāda veida izstrādājumus;
  • viegls kravas utilizācijas process.

SIA “Jumeik” kombinētā iepakojuma ātrā pasūtīšana

Uzņēmums SIA “Jumeik” nodarbojas ar kombinētā iepakojuma no koka un kartona izgatavošanas. Mēs ražojam standarta kastes, kā arī izpildām individuālos pasūtījumus pēc projektiem un rasējumiem, ko sniedzis pasūtītājs. Papildus kastes var nokomplektēt ar nodalījumiem, iepakojuma furnitūru, kā arī nokrāsot vajadzīgajā krāsā, kas iepakojuma izskatu padara daudz glītāku.

Aizpildiet pasūtījuma īso formu mūsu mājaslapā, un mūsu menedžeri ar jums tuvākajā laikā sazināsies. Jums ir iespēja pasūtīt jebkuru iepakojumu jebkuriem izstrādājumiem, kas padara iekraušanas –izkraušanas darbu vieglu un ērtu, bet kravas pārvadāšanas procesu – ekonomisku, drošu un praktisku.

View the embedded image gallery online at:
http://jumeik.lv/lv/2017-03-28-15-23-07#sigFreeId4b593a643c