Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

pokraska derevyannogo stola

SIA “Jumeik” nodarbojas ne tikai ar koka iepakojumu ražošanu, bet arī veic papildus krāsošanu gataviem iepakojuma materiāliem pēc pasūtītāja vēlmēm. Mūsu īpašumā esošās izsmidzināšanas un žāvēšanas kameras ļauj mūsu speciālistiem veikt rūpīgu ārējās virsmas  un kastu iekšpuses apstrādi. Veicot materiālu krāsošanu, tiek izmantoti dažādi krāsu un laku materiāli, kuru izmantošana ir atkarīga no kravas transportēšanas un uzglabāšanas veida.

Iepakojuma krāsošana uzlabo iepakojuma īpašību kvalitāti. Kastēm, kas klātas ar krāsām un lakām, piemīt augsta līmeņa ūdens pretestība. Turklāt krāsotas kastes ir mazāk uzņēmīgas pret atmosfēras ietekmi nekā neapstrādāts iepakojums, tās labāk pārcieš temperatūras un nokrišņu svārstības.

Krāsotajam iepakojumam ir reprezentablāks un estētiskāks izskats. Šodien ir iespējams nokrāsot iepakojumu jebkurā krāsā pēc pasūtītāja izvēles. SIA “Jumeik” piedāvā visa spektra iepakojuma krāsošanas darbus.

Iepakojuma impregnēšana

SIA “Jumeik” tāpat papildus piedāvā iepakojuma impregnēšanas pakalpojumu. Speciāli impregnēšanas veidi ļauj nodrošināt rūpīgāku izstrādājuma ārējo izskatu, kā arī nodrošina kastēm papildu aizsardzību no atmosfēras ietekmes un mikroorganismiem. Pareizi veikta impregnēšana tāpat paaugstina materiāla aizsardzību pret ugunsbīstamību.

Koksnes impregnēšana, kā likums, iedalās šādos veidos:

  • antiseptiķi – materiāli, kas iznīcina koka kaitēkļus un novērš turpmāku mikroorganismu un insektu rašanos;
  • antipirēni – impregnanti, ar kuru palīdzību materiāls tiek pasargāts no uguns;
  • impregnanti , kas ļauj aizsargāt koksni no  atmosfēras ietekmes un ultravioletā starojuma;
  • kombinētie impregnanti.

Noteiktā impregnanta veida izvēli  konkrēta iepakojuma pārklāšanai nosaka, ņemot vērā kastu ekspluatācijas īpašības, kā arī no koksnes spējas absorbēt piemēroto pārklājumu.

SIA “Jumeik” iepakojuma izgatavošana un krāsošana redzama zemāk fotogrāfijās: