Jumeik Tel (+37123999653) Email info@jumeik.lv

Eine Holzkiste

Guter Ladungsschutz mit Hilfe von Holzbehältern

Eine Holzverpackung von Sia «Jumeik»

Angenehmer Prozess der Verpackung und Be -und Entladungsarbeiten, sowohl manuell als auch mechanisch.

arrow
arrow

Mūsdienās nozīmīga uzņēmējdarbības daļa ir saistīta ar tirdzniecību. Nozares attīstība uzņem arvien ātrāku attīstības tempu, savukārt patērētāju pieprasījums aizvien pieaug. Sekmīgu preču pārdošanu nav iespējams nodrošināt bez uzticama, ergonomiska un droša iepakojuma. Koka iepakojums ir kļuvis tieši par to iepakojuma veidu, kas spēj radīt visus nosacījumus maksimālai produkcijas saglabāšanai, pasargāt to no negatīvas vides ietekmes, kā arī aizsargāt no deformācijas. Iepakojums no dabīgās koksnes uz citu iepakojumu fona īpaši izceļas ne tikai ar funkcionalitāti, bet arī ar savu reprezentatīvo un solīdo ārējo izskatu.

Pēdējā laikā koka iepakojums ir kļuvis par neaizstājamu elementu jebkurā biznesa jomā, kas saistīta ar kravu uzglabāšanu un pārvadāšanu. Kastes no koka ir paredzētas, lai pārvadātu dažāda smaguma preces, kā arī produkcijas izvietošanai noliktavās. Tāds iepakojums būtiski atvieglo iekraušanas - izkraušanas darbu, reprezentatīvi izskatās, kā arī lieliski pasargā saturu no traumām. Masīvās koka kastes ļauj pārvadāt to saturu uz jebkuru pasaules malu, pilnībā to saglabājot drošībā.

Koka iepakojuma ražošanas īpatnības

Koka iepakojuma ražošanā SIA “Jumeik” izmanto tikai dabīgo koksni, kurai piemīt augsts izturības līmenis, vidējs blīvums un izturība pret pūšanas procesiem. Kastes tiek izgatavotas no personīgās ražotnes dēļiem un brusām. Ir pieļaujama gan dabiska mitruma dēļu izmantošana, gan arī sausu, gan ēvelētu. Eksporta iepakojuma ražošanā izejvielas obligāti tiek apstrādātas augstas temperatūras režīmā, lai tās atbilstu     ISPM-15 prasībām, savukārt gatavās kastes tiek novietotas marķēšanai un kravas standarta rādītāju noformēšanai. Progresīvs aprīkojums un mūsdienīga ražošanas bāze ļauj SIA “Jumeik ” izgatavot kastes, kas stingri atbilst visiem standartiem, kam pateicoties gatavie produkti ir ļoti viegli salikšanai. Atkarībā no pasūtītāja prasībām koka iepakojums papildus var tikt nostiprināts ar metāla lentu, saskavota ar skavām vai nostiprināta ar brusām. Ja nepieciešams, kastu iekšpusē tiek ievietoti ieliktņi, ligzdas, starpsienas, uzstādīti rokturi transportēšanai un citi stiprinājumu veidi. Šādi papildu elementi ļauj paplašināt  koka iepakojuma izmantošanas iespējas padara to funkcionālāku un universālāku, kā arī garantē jebkura veida kravas aizsardzību un uzglabāšanu.

SIA “Jumeik” koka kastes tiek izmantotas, lai transportētu un uzglabātu dažāda veida izstrādājumus, tajā skaitā smagus rūpniecības priekšmetus, nestandarta un liela izmēra. Šāds iepakojums ir lieliski piemērots pārvadājumiem ar vaļējo vai slēgto autotransportu,  piegādi pa dzelzceļu, jūras un gaisa satiksmi. Turklāt koka iepakojums ir derīgs, lai uzglabātu produkciju sarežģītos klimatiskajos apstākļos.

Koka iepakojuma priekšrocības

Koka iepakojums arvien biežāk tiek izmantots dažādas produkcijas transportēšanai. Tas ir saistīts ar priekšrocībām, ko nodrošina kastes, kas izgatavotas no koka, tajā skaitā:

  • augsts kravas saglabāšanas līmenis, droša satura aizsardzība no fiziskiem bojājumiem, klimatiskiem faktoriem un deformācijas;iespēja paaugstināt kastes izturības līmeni, iespēja uzstādīt papildu elementus ar mērķi palielināt funkcionalitāti;
  • koka iepakojuma izmantošanas daudzveidība, lai ievietotu dažāda veida saturu;
  • preču izvietošanas un uzglabāšanas ērtums noliktavas telpās, kā arī ērta preču iekraušana- izkraušana un transportēšana;
  • vienkāršs iepakojuma izgatavošanas process;
  • dabīgās koksnes reprezentatīvais ārējais izskats padara šādu iepakojumu īpaši estētisku, padara to reprezentablu un iespaidīgu.

Koka iepakojuma individuāla izgatavošana

SIA “Jumeik” speciālistiem ir īpaša pieredze  ne tikai standarta iepakojuma izgatavošanā, bet arī koka kastu izgatavošanā pēc individuāla pasūtījuma. Iepakojums pēc pasūtījuma tiek izgatavots, stingri ņemot vērā produktu, kas tajā tiks uzglabāts, īpašības. Mūsu speciālisti strādā pēc rasējumiem, zīmējumiem, fotogrāfijām un parametriem, ko sniedz pasūtītājs. Meistari vienmēr ir gatavi sniegt padomu katrā konkrētā gadījumā, lai padarītu iepakojumu vēl  izturīgāku un ērtāku, kā arī sniegt alternatīvus variantus un interesantus risinājumus. Turklāt ir iespējams speciālista izbraukums uz pasūtītāja teritoriju un iepakojuma izgatavošanu pēc jau gatava parauga.

Ja jums ir nepieciešams uzticams koka iepakojums, produkcijas uzglabāšana vai transportēšana, kas vislabāk pasargās produkciju no bojājumiem? Pasūtīt koka iepakojumu ir ļoti vienkārši – aizpildiet pasūtījuma ātro formu vai zvaniet pa tālruņa numuriem, kas norādīti mājaslapā. Mūsu menedžeri atbildēs uz esošajiem jautājumiem, konsultēs, lai izvēlētos vispiemērotāko iepakojuma veidu un aprēķinās iepakojuma izmaksas.